| RobertBR7 a întrebat:

Cam cat ar cost un Samsung Galaxy S 4, 3 la un abonament telekom de 7 euro? (Pretul care ar fi de sarbatori?).

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Depinde de ei cat il vor reduce, noi nu stim, daca acuma cu pret fara abonament e 2199 lei, la abonament l-ar putea reduce pana la 1700-1900 lei.

1 răspuns:
| gioghy a răspuns:

De ce sa te incurci cu Telekom si sa platesti abonament la ei? Aici, Samsung Galaxy S4 costa doar 1599 de lei si-l poti cumpara si in rate: http://bit.ly/1vbwVmZ