| Mihaelagirl a întrebat:

Cand apare urmatorul iPhone si cand se lanseaza in Romania?

Ce specificatii va avea?

2 răspunsuri:
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

De obicei se lanseaza in Octombrie-Noiembrie.In Romania va fi disponibil probabil prin Decembrie-Ianuarie!
Acum ca specificatii nu stiu sigur sa iti zic(nimeni nu stie), dar cum ei ai pus pe iphone 6+ si pe 6(telefoane de 1000 de euro) DOAR un procesor Dual Core nu prea ma astept la cine stie ce specificatii! In legatura cu carcasa aproape sigur o vor face din Titanium sau in cel mai rau caz din dur aluminiu ca sa nu se mai indoaie!

Funda?

| Ketch a răspuns:

Următorul iPhone se lanseaza pe 9 septembrie si va avea un pret usor umflat, in jurul catorva mii de lei(3-4 mii). Specificatiile nu sunt cunoscute, ele fiind dezvaluite la data lansarii, 9 septembrie