| auDgEORGeUmbre a întrebat:

Cat costa un Samsung Galaxy S3 din magazin, nou-nout!
Pret fix vreau si sa nu fie mini sau ceva de genul acesta (replica)
Samsung Galaxy s3 original, nou!
Pretul ma intereseaza!

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Poti gasi un Samsung Galaxy S3 Original si Nou cu 16 GB la preturi incepand de la 1125.62 LEI. Uite aici un link unde poti vedea cele mai bune preturi: http://www.price.ro/preturi_samsung_galaxy_s3_neo_i9301_white_1003236.htm

6 răspunsuri:
| MisterB a răspuns:

Vreo 1200 de lei.

| vLooM a răspuns:

Am vazut la cos.mote la pretul de 750 lei happy

| hp8510p a răspuns:

Eu am luat cu 1050 de lei nou+cutie sigilata+garantie 2 ani valabile in service-uri autorizate Samsung de pe Online-Tel.ro

| galma a răspuns:

Depinde de unde vrei sa il iei..Cosmote-1300 lei. Emag, Altex, Domo-1150-1200.