| anonim_4396 a întrebat:

Cat trebuie sa mai platesc daca am la Orange un abonament de 8euro si vreau sa il prelungesc, am 20 de puncte si pot da si un telefon pentru buy back, pentru Samsung galaxy j5?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti raspundem noi.
Daca vrei sa afli mai exact care este pretul pe care il vei plati pentru telefonul dorit folosind programele Orange Thank You si Buy Back, te asteptam in magazinele noastre, pentru o simulare de achizitie.
Colegii nostri iti pot oferi toate informatiile de care ai nevoie pentru a cumpara telefonul dorit.
O zi buna,
Orange helper