| DeeaCarmen a întrebat:

Ce jocuri jucati pe telefon?

10 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Tap Titans 2

| Jackpot2 a răspuns:

Coin Master PUBG Plants vs Zombies Triviador Brawl Stars

| Alexuţ02 a răspuns:

Bid Wars ma jucam inainte, acum nu mai joc nimic de multa vreme.

| Jus7t a răspuns:

Mai joc pe tabletă GTA San Andreas laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tenis, dar tu?

| Ineys a răspuns:

Idle Heroes - asta il joc constant, imi fac task-urile zilnice.
Mai joc ocazional Asphalt 9 si Call of Duty Mobile. Cand chiar ma plictisesc si astept undeva, joc 2048 si oricum ma uit prin Play Store si descarc tot ce mi se pare interesant.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Acum pe telefon mai am doar hay day, am mai jucat
Archery King
dead city
mobile legends
knife hit
garena free fire
avicii hd
geometry dash
in general tot ce nu ocupa mai mult spatiu decat am happy

| andiceasu95 a răspuns:

Lily's Garden, Triviador, Plague Inc

| Nemessys a răspuns:

Plague INC xD. Recomand, e in tema cu ceva care se intampla in zilele noastre.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Jucam pe telefoanele vechi jocuri cu masini, inclusiv GTA San Andreas, si jocuri simple gen basket de pe messenger, ceva de evadat din inchisoare, Age of Empires.
Dar pe ultimele telefoane nu m-am mai jucat.