| Matcu_Andreea_1998 a întrebat:

Ce marca de telefon e mai buna?

4 răspunsuri:
| Sandu3 a răspuns:

Nu conteaza marca, conteaza ce stie sa faca. Daca tot ai adus vorba iti recomand telefoanele cu Windows Phone. Spre diferenta de cele cu Android, care merg greu daca bagi o gramada de aplicatii in el, la cele cu Windows Phone nu se intampla asta. Windows Phone e mult mai stabil decat un Android si mult mai ferit de virusi si de hakeri care de obicei actioneaza pe Android stiind ca acolo pot face victime mai multe.Dar in definitiv ramane la libera ta alegere ce fel de telefon achizitionezi.

| MskDesign a răspuns:

Cea mai buna marca de telefon?!
Cred ca e cam mult zis, la cum evolueaza tehnologia in ziua de azi.In primul marci precum Apple si Samsung au piese facute de chinezi, si aici vin in contradictie cu multi dintre utilizatorii acestui site care ar recomanda aceste doua marci.In primul rand, cel mai important lucru, este configuratia hardware a dispozitivului.Cu cat este mai evoluata, cu atat dispozitivul este mai performant.In rest, cred ca poti sa-ti raspunzi singura la intrebare.

| OnuOnulică a răspuns:

LG love struck