| anonim_4396 a întrebat:

Ce model de telefon ati alege intre Nokia asha 300 si Samsung s5610?

Răspuns Câştigător
| marynutza007 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung s5610 fiindca ii mai nou si are mai multe aplicaii si sant mai bune
funda? happy

5 răspunsuri:
| Sebytzu_9214 a răspuns:

Nokia asa 300 e mai bun

| alexanonimu a răspuns:

Ca si caracteristi is cam la fel Nokia are mai are cateceva in plus deci parerea mea e Nokia pentru ca are si procesor cea ce il face pe asa 300 sa fie in fata samsungului ca si sunet tot Nokia e in fata si ca design dupa parerea mea tot Nokia e in fata.happy

| alexanonimu a răspuns:

laughing) ce trebuie are Samsung galaxy y dual sim cu Samsung s5610 dac ti.e ti.o placut cum merge galaxy y dual nu inseamna ca si asta merge la fel de bine e diferenta de la cer la pamand si nu numai Samsung e cunoscuta si Nokia e la fel de cunoscuta, am avut si eu un Samsung e250 candva asta nu inseamna ca trebuie sa le compar pe alea adic e250 cu s5610

| TPUAlexioan a răspuns:

Samsung s5610 e mai nou cu mai multe aplicati si o sa dureze mai mult.

| maryusmono a răspuns:

Asha 300 happy