| Kennedy66 a întrebat:

Ce parare aveti despre telefonul Samsung Galaxy S4 mini? Ati avut vreo problema la el?

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Nu.Telefonul este foarte bun.Si ca memorie si ca navigatie.Nu ai ce probleme sa ai cu el.
Salut, Bafta!

| EugenShiAtat a răspuns:

Iti dau un sfat decat sa-ti iei un S4 mini ia-ti un S3 NU e cine stie ce de capu lui si diferenta dintre S3 SI S4 este doar de model androidu si aplicatiile se pot schimba oricand cu 30 de lei deci... Mai bine iti iei S3 ai si ecranul mai mare

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Personal nu iti pot spune foarte multe despre acest telefon (decat ca la prima vedere chiar pare o ceva super) dar te sfatuiesc totusi sa intri aici: http://bit.ly/1dIb6TU si sa citesti parerile celor care l-au cumparat deja (in josul paginii).

In plus vad ca au o oferta destul de buna!