| costyn997 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alcatel one touch x pop, seste un telefon bun ..se misca bine?

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Este un telefon foarte bun.se misca excelent.l-am butonat 10 minute si e super.Pe partea de multitasking se descurca decent.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ar trebui sa fie un telefon bun! Are procesor DualCore, ecran mare, rezolutie ok, android jellybean, baterie buna...
Dar are memorie interna mica (1GB) si 512MB RAM. Deci nu este potrivit pentru jocuri.
Succes happy