| radish a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Acer Liquid Z2, am vazut un pret convenabil la Orange ( 99 de euro ) as avea de ales intre el si Vodafone Smart 2? Care considerati ca e mai bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Acer Liquid Z2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5302&idPhone2=4869

Toate cele bune.

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Eu as alege cu siguranta Acer, pentru ca are o perfomanta buna.
si are android nou, si procesor mai mare.
procesorul inseamna creier, dar e pentru telefoane..si are si camera mai buna.
si firma buna.