| SorinELoo7 a întrebat:

Ce puteti spune despre Nokia Asha 303 in comparatie cu Nokia Asha 302 care difera foarte putin?
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4546&idPho ne2=4278

2 răspunsuri:
| Anonimul2k188 a răspuns:

Ambele sunt cam la fel.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cele 2 telefoane sunt foarte similare...Singurele lucruri majore diferite sunt marimea ecranului si designul.Aah da...si pretul tongue

Recomand sa iti iei Asha 302! Adica..Arata mai OK, mai business asa...mai serios! Asha 303 este parca mai de jucarie asa..Plus ca este si mai scump!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!