| vasilicaandreea a întrebat:

Ce se intampla daca nu platesc factura la Orange? maine e data scadenta...mi se inchide numarul sau nu mai pot apela etc?

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Iti trimite cereri, se aduna facturile si daca nu platesti te lasa 2-3 ani in pace pana se aduna o suma frumoasa apoi te da la nu stiu agentie care se ocupa cu astea si daca nu platesti iei amenda.

| mgtow a răspuns:

Se aduna facturile si te ameninta cu tribunalul apoi daca ai masina pe numele tau si suma facturilor ajunge la pretul masinii o pot confisca sau ti se trage din impozit toata datoria treptat.