| UnBaiatOarecare a întrebat:

Ce spuneti se merita sa dau S3 mini pe Tab2 P3100? ( http://www.samsung.com/......SACOA-spec ).Mai imi dai si 100ron.
Va rog pareri!
Multumesc Mult.

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Mi se pare mai util S3 decat tableta :
unu la mana i mai mic si poti sa-l iei orunde
doi la mana poti suna cu el are procesor mai bun rami mai multi
si plus alte benefici eu zic ca nu merita decizi ce vrei doara telefonul il folosesti oriunde dar tableta o iei numa uneori plus ca acasa ai pc deci eu zic nu merita schimbuwinking

1 răspuns:
| YoshiFan a răspuns:

Singurul lucru negativ este marimea tabletei. Dar fii sigur ca e Tab2 P3100 si nu P3110, deoarece P3110 nu poate folosi cartela SIM pentru apeluri, mesaje si internet mobil.