| katalinu26 a întrebat:

Ce telefon vi se pare cel mai potrivit privind raportul calitate-pret pana in 800 ron si dc?

2 răspunsuri:
| Valy1995 a răspuns:

Samsung Galaxy Y il am eu si sunt foarte multumit sper ca te-am ajutat.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu ti-as sugera sa iti iei un telefon Samsung cu touch-screen, gen Samsung star 3.Eu una il am si sunt foarte multumita de el! Are o camera buna,are bluethoot,baterie buna,wi-fi,multe minute,dictionar, multe minute, radio, casti si alte multe lucruri si poti face foarte multe lucruri pe el!
Telefonul se vinde pe culorile alb, gri si negru(cam atatea din cate stiu eu) si costa si putin(parca vreo 3 milioane si ceva).
O zi buna!