| Frank51 a întrebat:

Cine are acest telefon?

http://www.fonearena.com/lg-optimus-l7_2011.html

Este bun? Ii tine bateria?

(Ma gandeam sa mi-l iau la inceputul scolii)

Răspuns Câştigător
| RsKd a răspuns:

Este foarte bun acest telefon, internetul merge foarte bine, bateria te tine depinde si cat de mult il folosesti.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daa, e super telefonul! eu il am.

| xxx8 a răspuns:

Nu nu e bun are un lag foarte enervant chiar si cand fac preview meniului, temple run 2 are lag pe el mie unu nu imi place cum se misca daca era instalat 4.1.1 jelly bean dar asa nu imi place ca din cauza softului merge asa si de baterie nu sunt foarte incantat tine cam putin maxim 2-3 ore sa joci jocuri pe el

| TomyRO a răspuns:

Daca nu faci nimic cu el il tine baterie 1 saptamana poate si mai mult, dar daca il folosesti non-stop atunci bateria va tine in jur de cateva ore.

| Marian1234567891011 a răspuns:

Sa il iei deoarece e foarte bun...totul merge bine

| Frank51 explică:

4 contra 1, deci este bun...

Multumesc pentru raspunsuri

Cel mai folositor este al lui NoName136