| Lissa2 a întrebat:

Cred ca stiti cu totii aplicatia WhatsApp.Atunci cand la conversatii folosesti emoticoanele, cele folosite apar in rubrica cu emoticoane recente.
Stit cumva daca emoticoanele recente pot fi sterse (adica sa golesc rubrica cu emoticoane recente) si daca da, cum?

4 răspunsuri:
| AndreePapush a răspuns:

Buna,am incercat si eu sa le sterg si nu se primeste.
Ele nu se sterg niciodata...

| Sshima a răspuns:

Pai ca sa fie sterse complet ar trebui sa stergi aplicatia si sa o instalezi iar. Dar daca vrei doar sa schimbi anumite emoticoane e suficient sa le apesi pur si simplu fara sa trimiti mesajul. Sper ca te ajuta.winking

| Lissa2 explică:

Dar daca sterg plicatia si o instalez iar, isotricul mesajelor se sterge si el sau ramane?

| alexs99 a răspuns:

Nu, nu poti goli rubrica de emoticoane recente fara sa reinstalezi aplicatia.
O zi buna.