| afrodita3333 a întrebat:

Cu sta treaba cu cartelele(cosmote)? Nu am fost niciodata pe cartela si vreau sa stiu cum se procedeaza.As vrea ceva cu minute si sms-uri in retea si internet. Exista cartele cu internet nelimitat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti Frog. Eu am si pentru 6€ pe luna (5 ca 1 e bonus am: 3000 min si sms in Cosmote, minute nelimitate cu alti utilizatori Frog, 75 min si sms nationale si trafic de net nelimitat happy

6 răspunsuri:
| RosszeJolie a răspuns:

Da exista! Cand reincarcii cu 10 sau 5 euro poti sa suni pe fix, de exemplu pe romtelecom e gratis chiar daca e fix bine doar seara dupa ora 6, plus minute si sms nationale si internet nelimitat! funda?

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Salut, ceea ce doresti tu, nu prea gasesti la noi, insa este o oferta la cosmote, in care ai 3000 de minute si sms-uri in retea, vreo 70-100(nu mai stiu sigur) minute sms-uri in retea si 100 de MB trafic de date, undeva la 6 Euro.
http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx incerca linkul asta, o sa te ajute. Succes!

| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna! Hmmm, am fost si eu la un moment dat pe cartela (cosmote) dar din pacate acum nu mai sunt. Aveam o optiune cu 2000 de minute si 2000 de sms care, daca stai sa calculezi, erau mia mult decat suficiente si imposibil de consumat. CU internet nu am avut. Inainte sa iti iei cartela pe cosmote, asigura-te ca cel/cea mai bun/a prieten/a este pe cosmote ca sa ai cu cine sa,, mananci" minutele, sms-urile. Presupun ca daca te duci in magazin o sa iti prezinte cei de acolo toate optiunile pe care le ai. Poti alege si in functie de venit ( sa fim seriosi: ceva cu mult internet nu costa putin). Dar sa nu te hotarasti repede: lasa-i sa iti prezinte toate variantele si apoi consulta-te cu cineva.
Sper ca ti-am fost de folos!
Sa ai o zi buna!

| URK a răspuns:

Iti recomand cartela FROG http://www.cosmote.ro/......epaid.aspx

| Pintea_Rares_1983 a răspuns:

Salut!
Cea mai buna cartela de cosmote este cea FROG la 5E.
Iti ofera Internet Nelimitat, 3000 minute cosmote, nelimitat frog, parca 150 nationale si inca mai multe minute romtelecom.