| andreea186 a întrebat:

Cum pot sa-mi deblochez telefonul (allvew a4 ) daca nu mai stiu contul google. FUNDAA!
VA ROG AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT crying

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Pai separe ca sunt destul de multe cazuri in care se intampla asa ceva asa ca o sa fiu scurti si la obiect....trebuie dus la service pentru resetare ea va putea costa intre 30 si 50 lei si nu va dura mai mult de 30 de minute desigur mai sunt si alte smecherii cu apasarea tastelor de volum in acelasi timp cu cel de inchidere/deschidere dar exista riscul sa i strici mai rau asa ca maine du-te cu el la service (poti sa mergi la un service privat deoarece garantia nu va fi afectata cu nimic )