| BrokenSebi a întrebat:

Cum pot sa pun parola pe mesaje pentru telefon cu ANDRIOD. Adica cineva imi intra la mesaje si vreau sa ii pun COD pentru a nu le putea citi.Telefonul este ANDRIOD Alcatel ONE TOUCH 991

Răspuns Câştigător
| SunGoesDown a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kb21vYmlsZS5hcHBsb2NrIl0.

ai aici aplicatia care te ajuta sa iti pui parola la orice, nu numai la mesaje. eu o am e galaxy note 1 si e foarte buna

2 răspunsuri:
| RazvanP9 a răspuns:

Daca ai android ai 2 variante. 1 intri la setari/securitate/blocare ecran si alegi intre model pin si parola. 2 descarci de pe google play o aplicatie care facea ea asta scrii secure sau app protect gasesti tu si iti pui parola doar pe mesaje si pe ce mai vrei

| BrokenSebi explică:

Deci fara aplicatii nu se poate nu? Ca am descarcat si eu o app numita SPC ma ajuta doar la blocarea mesajelor si respingere apel automat!