| LeonardRoller a întrebat:

Cum trebuie sa incarc smartphone-ul meu fix dupa ce l-am scos din cutie?

Trebuie sa il las 12 ore inainte sa il deschid? sau sa ii consum bateria si dupa sa il incarc? sau sa-l incarc doar pana la 100% inainte sa il deschid?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Trebuie sa il lasi 12 ore.

| KeNzor2k a răspuns:

Mmulti zic 12 ore dar eu zic ca mai mult ii toceste bateria, a meu l-am lasat pana s-a descarcat de tot si dupa l-am incarcat pana la 100%.

| raresandrey a răspuns:

Orice tf. are ghid de configurare rapida, asa ca citeste acolo, gasesti si acest aspect.