| denyzo a întrebat:

Daca esti pe abonament, iti poti schimba numarul de telefon?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| BroascaCuElice a răspuns:

Exista posibilitatea schimbarii numarului tau de telefon pastrand abonamentul si extraoptiunile de care beneficiezi in prezent.

Pentru a solicita modificarea numarului de telefon al abonamentului, este necesar sa apelezi Serviciul de Relatii cu Clientii, Ulterior, in maxim 5 zile lucratoare, vei fi contactat de o persoana abilitata cu care vei stabili nou numar de telefon al abonamentului tau.

Aceasta schimbare se realizeaza cu taxa.

1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Da, iti faci un abonament nou.