| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se sterge swamp attack, am Allview p5 life, am pe el bitdefender si mi-a detectat swamp attack drept un adware agresiv, si cand dau dezinstalare, nu imi merge, solutii?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poti incerca aplicatii de dezinstalare aplicatii cum ar fi easy uninstaller. Daca tot nu merge nici asa, atunci dupa ce salvezi tot din telefon - contacte sms-uri, poze, aplicatii, poti da un factory reset si ramai mumai cu aplicatiile instalate din fabrica (in rest se sterge tot) happy

| Otto2014 a răspuns:

Intra la aplicatii---Bitdefender--dezactivare. acum poti sa instalezi