| CTMMR a întrebat:

Deci am un iPhone 6 plus... si multă lume văd ca poate face screenshot... Si încă nu îmi dau seama cum... Am încercat si cu aplicatii dar nu sunt de folos. Îmi puteți spune cum sa procedez

Răspuns Câştigător
| mirka2000 a răspuns:

Salut. Tine apasat de butonul home+butonul cu care blochezi ecranul in acelasi timp si gata! Ai screenshot

2 răspunsuri:
| dia456 a răspuns:

Am aflat si eu, cred ca e de la butonul de oprire.

| sebi04 a răspuns:

Tii apasat pe butonul de jos si in acelasi timp pe cel de inchidere de suswinking dar sa tii apasate amandoua odata, succes! happy