| iintunericul a întrebat:

Deunde poti sa iti dai seama ca ai virusi pe telefon, cum apar virusi, cum ii poti preveni sa nu mai apara, cum poti sa scapi de ei?
Dau funda! (si daca va ajuta la ceva am Samsung galaxy young)

Răspuns Câştigător
| asdfkhjl a răspuns:

Descarca-ti AVG antivirus free si cand iti descarci un joc iti spune daca are virusi sau nu. e super bun imi spune mereu daca are sau nu si am patit si sa aiba si imi spunea sa il dezinstales si daca vrei sa vezi daca ai virusi dai scan now si il lasi sa se incarce big grin Funda? puppy dog eyes3

2 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Folosind un Antivirus. Descarca AVG. Eu sunt de parere ca totusi nu fac chiar mare lucru. Te ajuta, dar daca vrei sa scapi de absolut toate fisierele daunatoare si ascunse, mai bine dai resetare date din fabrica. Gasesti in setari. Telefonul o va lua de la inceput, exact asa cum a fost in prima zi. Trebuie sa salvezi dinainte imagini, sau ce nu vrei sa pierzi. Le bagi in calculator. Iar restul o sa ti le recuperezi tu. E bine sa faci asta, chiar recomandat iar dispozitivul va merge mai repede.

| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns:

Pai...iti dai seama prin faptul ca telefonul iti merge greu si de preferat este sa iti iei un antivirus (AVG de preferat)