Întrebare recomandată | Oon3Fly a întrebat:

Draga TPU am un iPhone 4S si as dori sa aflu unde pot baga cardul de memorie

Răspuns Câştigător
| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Nu poti sa iti bagi cartela pentru ca nu are "casuta" aia acolo, pentru ca tu ai deja GB pe telefon... Funda? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Trollman a răspuns:

Fii atenta:seria de la Apple cu iphone si ipad si epad nu au slot de bagat cardul de memorie

| The1smartiest a răspuns:

Nu ti ajung aia 32 sau 64 de gb care ii are tel? nu are memorie extensibila iphone ul? tongue

| relian a răspuns:

Asa este Apple nu face dispositive cu carduri de memorie externa.Deci iphonul tau nu are slot pentru card de memorie ci decit un slot pentru cartela.Trebuia sa cumperi un iphone cu memorie mare de la inceput.Dar mai mare de 64 de GB nu sint iphone 4s.Si nici iphnone 5 la fel cel mai mare e de 64GB.

| CipriSXX a răspuns:

Nu poti... Apple nu face dispozitive cu carduri microSD. Ia de la inceput de 64 Gb

| Hikarie a răspuns:

IPhone 4s nu foloseste card de memorie.
Memoria este inclusa.
Cred ca trebuia sa stii asta deja mai ales atunci cand ti-ai ales telefonul (32gb sau 64gb)

| raziii a răspuns:

Nu poti!

| MrColitza13 a răspuns:

Nici un iPhone, nici iPad nu folosesc Card-uri de memorie!