| anonim_4396 a întrebat:

E bun Lg Optimus p970?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Poate nu are bani fata de Dual-Core, si prefera sa isi ia un LG decat un...ZTE sau Allview...
Este bun, foarte bun. Nou in magazin este de la aproximativ 750Ron. Daca nu, intotdeauna exista okazii.ro!
Camera buna, ecran bun, baterie buna(desi este..normala, mie imi tine mult)... daca vrei. http://www. okazii.ro/telefoane-LG/LG-optimus-black-p970-impecabil-fara-urme-de-utilizare-pachet-full-husa-originala-LG-649-ron-garantie-12-luni-Orange-a120009451 :P trebuia sa o fac.

3 răspunsuri:
| CRC98 a răspuns:

Da

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Nu prea am avut si eu si era varza

| Detrix a răspuns:

Este bun, dar ti-as recomanda un telefon cu minim dual core si cu un GB ram ca sa iti ruleze orce joc din magazin play, dar tot iti recomand LG optimus black p970.