| alwaysStyles a întrebat:

Exista o aplicatie pentru android care sa imi faca melodia atunci cand ma apeleaza cineva, sa nu inceapa de la inceput ci sa setez eu de unde sa inceapa, nu stiu daca sunt destul de clara, adica eu vreau ca de la melodia de apel sa imi sune doar refrenul, nu sa inceapa de la inceput.

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Ceau! Nu ştiu să iţi zic dacă există o astfel de aplicaţie, dar există câteva cu care poţi decupa cântecul (în cazul tău refrenul), pe care, mai apoi, îl poţi seta ca ton de apel.

MP3 Cutter and Ringtone Maker e o astfel de aplicaţie, şi mai sunt şi altele.

https://play.google.com/......ps/details