| VasileF180 a întrebat:

Există un site care să aibă orice număr de telefon și numele celor care dețin acele numere de telefon?
Pentru cel care îmi dă adresa site ului îi dau fundă!

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu există.
1. Datele acestea sunt confidențiale.
2. Când cumperi o cartela prepaid nu se cere numele. Cum ar putea ști cineva că numărul de telefon îți aparține? Nici firma de telecomunicații nu știe cui ii apartine cartela.

O sa găsești astfel de site-uri pentru firme, nu și pentru persoane fizice.

In cel mai bun caz poți încerca să cauți numărul de telefon pe google. Poate găsești ceva informații despre persoana respectiva. Dar cel mai probabil nu.

| Legion7X a răspuns:

Numai există. Erau înainte niște agende telefonice când avea lumea fix. Găseai multe numere și adrese.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur ca exista, dar numai politia are acces... funda? big grin