| anonim_4396 a întrebat:

Funda :* Ce parere aveti de Samsung Galaxy Grand Neo PLUS... Este bun - spre deosebire de Samsung Galaxy Grand Neo? O sa ma,, tina,, macar 2 ani laughing Va rog sa.mi raspundeti sincer...imi place mult telefonul dar altii spun ca nu e bun altii ca e. EU VREAU SA STIU PARERA VOASTRA. Va multumesc happy happy happy

2 răspunsuri:
| elizabetha23 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Grand Neo PLUS de 1 an si 10 luni si inca se tine bine deci eu il recomand

| S3nZ a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el... telefonul este bun daca vrei socializare si jocuribig grin dar sa nu ii incarci prea tare memoria pentru ca se va misca mai lent. Telefonul este acceptabil happy