| MinyMouse a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru telefon prin care sa suni gratis? Adica sa nu ai nevoie de credit ci de internet? si sa nu fie ca viber sau wapp..persoana pe care vrei s- o suni defapt nu poti pentru ca nu are cont pe acea aplicatie (sper ca ati inteles)

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Skype, fara cont nu exista aplicatie.

| RareşTPUro a răspuns:

Nu exista din pacate aplicatie de a suna gratuit fara credit. Doar site de unde poti trimite sms-uri catre orice retea din Romania.

| andutzu2000 a răspuns:

Încearcă Tango.

| Irinelp a răspuns:

Incearca text me dar trebuie sa descarci jocuri ca sa iti dea minute gratis.