| DanielaFD a întrebat:

Heii TPU. Am un telefon LG P700. si faza este ca nu il am de mult, de vreo 3 zile l-am cumparat. Si am descarcat mai multe aplicatii gen : facebook, skype, whatsapp, messenger, candy crush saga, magin kitchen si solitaire in wonderland...le-am descarcat pe toate intr-o zi, iar acum imi merge telefonul cam greu adica nu prea ma lasa nici pe facebook sa intru fiindca nu se incarca, problema de la net nu e fiindca netul merge foarte bine. Multumesc de ajutor. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

Salut! LG acesta l.am avut eu pana acum 1 luna. l.am avut ceva timp (1 an jumatate) si de la inceput am avut probleme cu el. am citit pe internet ca cica este foarte prost optimizat telul. eu acum am un galaxy ace plus si are aceleasi specificatii ca LG si merge de 2x mai bine decat LG p700. daca mai ai cum incearca sa il schimbi pentru ca e destul de slabut telefonul (aproape nici o aplicatie 3d nu merge pe el)