| secret700 a întrebat:

Heyyy cunoaste cineva vreun magazin din Craiova de unde pot sa cumpar o husa din silicon/plastic pentru un Nokia 200, 201?

3 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Cel mai bine du-te pe lipscani ca acolo gasestiwinking in mercur daca te duci o sa fie cam scumpe happy, si in sucpi s-ar putea sa gasesti happy acum tot ceea ce trebuie sa faci este decat sa cauti laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Când am văzut întrebarea la categoria asta, m-am mirat cum de nu ţi-a răspuns nimeni până acum să-ţi bagi telefonul într-un prezervativ. Lasă, sunt eu primul care-o zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce intrebi la Dragoste si sex?