| supermari10 a întrebat:

Hi TPU! Am un Acer cloud mobile s500 si am sters ceasul digital am tinut apasat pe el si am dat stergere ceva acolo ma rog..Nu stiu cum sa postez o imagine ca sa vedeti mai clar asa ca intrati aici sa vedeti cum arata ceasul acela http://www.google.ro/......tp?/imgres daca puteti sa imi spuntei cum sa il pun la loc funda cu cea mai mare placere va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Robertoindark a răspuns:

Apasa pe Butonul din stanga sau daca ai unul singur apasa-l si da adauga si apoi widget si dupa selecteaza ceasul digital. Astept funda laughing