| notefree a întrebat:

Http://www.cel.ro/......4-black-l/ ce credeti am facut o alegere buna.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Este o alegere buna cu conditia de a nu folosi tableta pentru a face poze.Cum o marca asa de mare precum Asus sa puna 2 camere de 2 si respectiv 0, 3 MP?!

| Pîrvu_Codruț_1981 a răspuns:

Cred ca pe asta o sa o cumpar si eu, si da, are doua camere praf dar e diferenta de 100 ron (cel putin fata de axact aceesi configuratie hardware dar cu camere de 5 si 2 mp). Cu cat ai cumparat-o ca acum e 500 ron? Si sa ne spui si noua daca chiar se incinge rau in jocuri (complexe bineinteles)!

| notefree explică:

Se incinge pe langa camera.