| LastMimzy a întrebat:

Huawei Vision sau Samsung galaxy duos? de ce?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Playgood are dreptate, datele tehnice sunt baza. Huawei este mult mai bun si capabil, la un pret foarte apropiat de Samsung.
Pe langa asta, eu am avut un Huawei si pot sa iti spun ca sunt ca era un telefon foarte bun, la toate capitolele.
Pe cand Samsung, din care am avut 6-7 modele, toate m-au dezamagit.Sunt mediocre, asteptarile vor fi mereu prea mari. Am avut "sansa" sa cumpar unul nou, caruia nu-i mergeau LED-urile tastaturii.
Pe langa asta, Duos e singurul telefon dual-sim scump. Poti observa cat costa un Allview similar ca desteptaciune, dar pretul mai mic. www.allview.ro
Eu votez cu Huawei in meciul asta.

5 răspunsuri:
| Vasile_Marin_1975 a răspuns:

Samsung galaxy duos

| adywow a răspuns:

Huawei parerea mea, au o crestere foarte mare de vanzari, au inceput sa faca telefoane de calitate happy

| RELIABLE a răspuns:

Salut eu zic Huawei vizion de ce?
Pai rezoluta pixelilor de:
480 x 800-fata de 240 X 320 la Samsung
-camera foto de 5 mp-fata de 3mp Samsung
-memorie interna 2 gb fata de 160 mb Samsung laughing
-memorie ram 512 fata de 384
-Huawei are si blit integrat.
Deci Huawei.

| maryusmono a răspuns:

Galaxy duos. pentru simplul motiv ca nu imi place Huawei