| Miranda4B a întrebat:

Imi puteti spune daca se pot vizualiza videoclipuri pe youtube pe telefoanele:Samsung GT-C3322 SAU Nokia Asha 200? Si daca se poate, spuneti cum sa activez(Internetul normal merge, dar nu se pot vizualiza clipuri). Dau funda! Pls!

1 răspuns:
| Eugeniusu a răspuns:

Pai. Pe telefonul Samsung GT-C3322 se pot vizualiza video' de pe youtube, insa pe Nokia Asha 200 nu stiu. Pe Samsung daca ai youtube descarcat in el iti merge sigur, daca incerci sa intri pe internet apoi youtube nu tot timpul poti sa le vizionezi din mai multe motive(programe). Iti sugerez sa descarci youtube, daca deja il ai ai nevoie de programul flash player pentru telefon. Sper ca te-am ajutat, funda? big grin