| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu Vodafone daca apelez *123# imi spune ca mai am 30 de minute si sms nationale abonat adica mai am 30 min si smsuri in total sau cum?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Adica ai 30 de minute pe care poti sa le vorbesti in orice retea fixa si mobila. si 30sms-uri in orice retea.
deci poti sa suni si in cosmote, Orange, romtelecom, etc. si poti sa vorbesti alea 30 de minute. La apelare iti ia 1 minut din start, indiferent ca il vorbesti sau nu. Dupa primul minut se taxeaza la secunda. Daca suni o data si stai 10 secunde, iti ia un minut.
Furt pe fata, da' asta este.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Da, in total.

| chupyka a răspuns:

Minutele=sms-uri, in Vodafone, asa ca sau spui ca ai30 min, sau ca spui ca ai 30 sms-uri e acelasi lucru.happy