| anonim_4396 a întrebat:

La Samsung S-3350 WiFi e fara sa consume credit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| vRemi a răspuns:

Daca se conecteaza la un router, cu sau fara parola, si cu un anumit semnal, nu consuma credit, daca iti apare 3G si il folosesti, iti consuma din credit.

| Payuli a răspuns:

Daca e wireless gratuit (WI-FI) care il gasesti prin oras etc. e gratuit.Dar poti si sa-ti cumperi acasa (ex:200 mb internet) si ala costa.Acesta se activeaza prin functia "Date mobile"

FUNDA?

| Romaniamafia a răspuns:

Wi-fi nu consuma credit doar netul de pe cartela 3g/4g etc happy

| HaKa93 a răspuns:

La toate telefoanele wi-fi este gratis