| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat recent un Samsung galaxy x cover si imi arata ca incarca bateria singura fara sa fie conectat incsrcatorul si nu stiu de ce

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sper că NU te-ai uitat la el când este conectat la Pc cu cablul de date USB...

Dacă nu este vorba despre asta, atunci poate fi un defect sau doar o simplă eroare.

Totuşi, cel mai indicat ar fi să mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumpărat ( bănuiesc că ai Garanţie la el )!

Toate cele bune.