| raduqu a întrebat:

Mi s-a cam zgariat ecranul de la telefon, cum pot sa mai scap de ele?

Răspuns Câştigător
| seedwow16 a răspuns:

Pai cea mai buna modalitate este de a pune folie de protectie pe ecran inainte de a sparte ecranul happy Nu te oprii din citit. Daca vrei sa scapi de ele du-l la reparat poate va costa destul de mult (in functie de ce telefon ai tu) Cu folia tot se vasparge dar mai putin happy Funda?

1 răspuns:
| Gumitzza5 a răspuns:

Exista o solutie la gsm pentru zgarieturi, mi-am luat eu vara trecuta pentru iphone si a functionat cat de cat. Si dupa cel mai recomandat este sa-ti pui folie.