| kar1GaNNN a întrebat:

Parere Allview a5 Quad, dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff,trasnet.In doi ani e gata.

| LiveForNowSpeed a răspuns:

Eu am.Este destul de bun dar are unele defecte. Daca bateria e putin calda se descarca destul de repede si are unele intarzieri la touchscreen si mici buguri la launcher dar se poate descarca un launcher diferit(dedicat pentru el e nova launcher). Partile bune sunt camera care face poze super, viteza jocurilor si accesibilitatea oferita, pe langa un display super, mare si rezistent. Da iti recomand sa iti iei totodata si o husa, e mai bine asa.
Sper ca te am ajutat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Are o prietena si este destul de bun. Dar, ca orice telefon, mai are si mici defecte.

| sappy a răspuns:

Detin asa ceva, si pot spune ca la pretul lui este o alegere destul de buna!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bunicel la preţul pe care-l are - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/allview_a5_quad-6018.php

http://www.allview.ro/......cificatii/

Din păcate, NU prea ai ce face cu procesorul Quad Core dacă ai sub 1 Gb RAM şi o memorie internă de MINIM 8 Gb + SD card extern de MINIM 32 Gb :(

Toate cele bune.