| anutza3000 a întrebat:

Poti sa iti instalezi wireless pe telefon si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu poti sa instalezi wireless-ul pe nici un telefon! sunt telefoane care il au si telefoane care nu il au incorporata aceasta tehnologie din fabrica! bafta! intri pe gsmarena.com si te uiti la modelul tau daca are sau nu wireless! daca nu are, nu ai ce sa-i faci!

1 răspuns:
| DANIEL72 a răspuns:

Depinde ce telefon ai eu am Samsung galaxy daca ai la fel intra la setari=wireless si retea=acceseaza setari wi-fi si acolo iti va aparea toate retelele sau eu ma conectez de acasa introduc codul. poate ai rds sau alta retea eu sunt in finlanda dar ti-am dat un exemplu depinde ce telefon ai si daca are pentru wi-fi.iti doresc o seara placuta.