| Pupsik22 a întrebat:

Sall am Nokia n8 si nu-mi merge faiulurile jar java adica jocurile temele si tot asa dau funda va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

La Nokia n8 se descarca sis, sisx nu jar! www.mobile9.gallery.com sau www.zedge.net (sa selectezi ce telefon ai! o sa apare undeva sus sau in stanga/dreapta textul select/search your device dai click si apare unde sa scrii si scrii acolo Nokia n8 apoi selectezi Nokia n8 si poti descarca pont:daca te inregistrezi poti descarca mai mult)