| Cricri46 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine am un telefon karbonn titanium s8 si l-am resetat iar acum nu imi mai merg setarile de internet va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Andrei10912 a răspuns:

încearcă să scoți modemul din priză și să deconectezi toate dispozitivele de la internet și după încearcă

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te loghezi cu parolele ca sa mearga netul, si activezi wi-fi, altfel nu o sa meargă.

| darrio2007 a răspuns:

Cere setarile de la firma de telefonie la care esti abonat sau ai cartela.