| ConducereaLumi a întrebat:

o intrebeare doar pentru ANDROID! (NO IPHONE)...
Cand apare MC PE (minecraft pocket edition) 0.7.1/0... am auzit ca s-a facut o versiune beta trimisa la unu etc minciuni/prosti (nu stiu daca sa le cred tongue )

Deci Funda Celor care ar stii... si daca nu stiti ziceti-mi si mie cand a aparut MC PE 0.6.1/0 Alpha (android)

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

0.7.1 a aparut azi 7 iunie. insa mai dureaza cateva zile pana apare in Play Store. Motivul: orice aplicatie uploadata un play store este verificata.
uite aici http://www.minecraftwiki.net/wiki/Pocket_Edition_version_history#A0.7.1