| shadows98 a întrebat:

Se merita sa dau un Nokia asha200 dual sim cu camera de 2mb pe un telefon cu touchscreem si cu android. Daca da cam pe ce telefon l-as putea da. Repede

Răspuns Câştigător
| Terror69 a răspuns:

Hmm. pai nu stiu ai putea sa-l dai pe un HTC Explorer.

2 răspunsuri:
| cosmii10 a răspuns:

Buna, LooL, normal ca se merita. Nu stiu cum ai gasit sa faci comertul asta... Eu as dchimb imediat!

| Ktpu a răspuns:

Hmm sunt doua lucruri diferite depinde ce vrei si mai ales daca nu ai mai avut telefon cu android eu zic sa te mai gandesti.Inarmeazate cu timp si cauta forumuri despre diferite telefoane cu android.
Eu eram pro Nokia nimic de zis dar sunt o gramada de telefoane cu android care te face sa nu le doresti, eu pot sa zic ca am avut bafta cand am luat decizia sa iau un android pentru ca ulterior am observat cate probleme pot sa apara.
Si cateva exemple: bateria praf, se blocheaza, se restarteaza, se umple memoria ram, nu poti trimite prin bluetooth, manager fisiere praf face doar cum vrea el, no zoom la camera, si ar fi mult mai multe.
mai bine pune intrebarea ce andoid recomandati, si nu uita de forumuri.