| CipiXz a întrebat:

Am o mica problema, am un LG Ku990i viewty, am downloadat cateva melodii, le'am bagat pe telefon dar imi recunoaste doar o parte din ele, pe celelalte care nu lea recunoscut am incercat sa le convertesc, am zis ca poate nu e formatul bun, am incercat in toate felurile tot nu vrea sa le recunoasca... daca stie cineva cum pot sa rezolv problema asta va rog spuneti-mi si mie happy

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Asa am patit si eu. Incearca sa schimbi numele melodie care nu le recunoaste. La mine o mers. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| goofy_1040 a răspuns:

Am si eu nu poti face nimicasad

| CipiXz explică:

Da,am schimbat numele si mi lea recunoscut acum, mersi happy