| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 7 Plus si am facut resetare completa, am selectat un backup, dar pozele nu s-au recuperat... L-am sters, dar in setari la cel mai recent backup imi arata 1, 4GB poze, dar in galerie am 20, facute dupa resetare.

https://imgur.com/a/iLuYLOU

Imi arata 1, 4GB poze, dar in galerie nu imi apar... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mdc98 a răspuns:

Am patit acelasi lucru. M-am panicat degeaba. Tot ce trebuie sa faci este sa ai rabdare ca pozele se incarca ultimele, gen dupa vreo ora doua apar in galerie.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat