| eunumberone a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace gt-s5830 si am vrea sa il fac cumva cu o aplicatie ceva sa se auda in radio, deci cand pornesc muzica sa setez pe frecfenta de la radio si sa se auda muzica telefonului in radio (sper ca ati inteles ce am vrut sa spun, daca nu intelegeti ma intrebati) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Tu doresti sa transmiti prin undele radio melodiile tale din telefon sa le poti asculta pe un alt device. Din nefericire nu poti face asta pentru ca telefonul tau are doar FM receiver adica doar poata receptiona semnale radio nu si sa emita.

Cu ce vrei sa faci tu ai nevoie de asa ceva
http://www.emag.ro/......D3BBMMBBM/