| Ady_Fcsb_Andrei_1994 a întrebat:

Salut am un telefon iphone 3gs si nu pot descarca nici o aplicatie din app store, de ce? am versiunea 6.1.3 si nu gasesc nici un joc pentru versiunea asta, ma poti ajuta?

2 răspunsuri:
| Soricelll a răspuns:

Buna!
Sunt putine jocuri care mai merg pe versiunea asta, datorita noilor versiuni aparute. Iar jocurile care sunt, sunt tare plictisitoare. Iar daca pe 3GS incerci sa instalezi o alta versiune, e posibil sa nu iti mai deschizi telefonul, el fiind cam trecut(iti spun pentru ca eu inca mai am un 3GS desi am si 5 si 4). Acum majoritatea aplicatiilor/jocurilor sunt pentru versiunile mai noi happy

| ciotori a răspuns:

Sunt putine jocuri care merg pe versiunea asta, imi pare rau.